Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 57/2021 - DOPRAVNÍ NEHODA

57/2021 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
30.10.2021

Nechanice - Novopackého

30.10.2021 ve 16:04

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z novobydžovské požární stanice, k dopravní nehodě dvou osobních vozidel se zraněním. Hasiči provedli protipožární opatření. Zároveň poskytli předlékařskou péči dvě zraněným cestujícím. Jednu osobu hasiči z vozidla museli vyprostili. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby je předali do jejich péče. Ta je následné transportovala do zdravotnického zařízení. Během záchranných prací musela být komunikace zcela uzavřena.

Po zadokumentování nehody PČR odtáhli hasiči jeden vrak na kraj vozovky, tak aby byl jeden z pruhů volný a doprava tak mohla místem projíždět alespoň kyvadlově. Následně uklidili komunikaci od provozních náplních a trosek aut. Poté místo události předali PČR a na příkaz VZ se obě jednotky vrátily na své základny.

Spolupráce s: HZS KHK PS NB ZZS KHK PČR

57_21_10_30_Nechanice_07.jpg 57_21_10_30_Nechanice_03.jpg