Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 60/2022 - DOPRAVNÍ NEHODA

60/2022 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
31.10.2022

Silnice č. II/324 v katastru obce Nechanice - Lubno

31.10.2022 v 6:30

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z královehradecké požární stanice Pražská, k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Po provedení průzkumu na místě události hasiči zjistili, že došlo k čelnímu střetu dvou osobních vozidel, která po střetu zůstala v příkopě. Došlo také ke zranění jedné osoby, kterou si do péče převzala zdravotnická záchranná služba a následně ji transportovala do zdravotnického zařízení. Hasiči zároveň provedli protipožární opatření. K úniku provozních kapalin nedošlo, a tak se jednotky po ukončení záchranných prací vrátily zpět na svoje základny.

 

Spolupráce s: HZS KHK  PS HK - Pražská ZZS KHK PČR