Úvod > Aktuality > 60/2019 - POŽÁR

9.12.2019

Roudnice

9.12.2019 v 15:01

S profesionálními hasiči z Hradce Králové ze stanice Pražská jsme vyjeli k údajnému požáru sazí v komíně v rodinném domě. Po příjezdu na místo události se hasiči od majitelky dozvěděli, že po příchodu z práce zatopila v kamnech, tak jako v předchozích dnech, ale komín hrozně kouřil - značně více, než v předchozích dnech. V době příjezdu byl kotel již studený, bez známek hoření jak v něm, tak v komíně. Hasiči ještě zkontrolovali komínové těleso termokamerou, kde byla vidět v nižších částech zvýšená teplota. Z toho důvodu hasiči provedli, za pomoci kominického náčiní, vyčištění komínového tělesa. Po započetí této činnosti byla naše jednotka odeslána zpět na základnu z důvodů dostatečných SaP na místě.

Spolupráce s: HZS KHK PS HK - Pražská