Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 05/2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

05/2023 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
30.1.2023

Silnice č. III/32339 v katastru obce Třesovice 

30.1.23 v 10:50

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z Hradce Králové z požární stanice Pražská, k dopravní nehodě jednoho osobního vozidla. Při příjezdu hasičů na místo se osobní vozidlo nacházelo na střeše mimo komunikaci. Dvě osoby vyprostili ještě před příjezdem hasičů svědci nehody. Hasiči poskytli osobám předlékařské ošetření a po příjezdu zdravotnické záchranné služby je předali do její péče a dále spolupracovali při jejich ošetření a naložení do vozidla ZZS KHK. Zároveň provedli hasiči protipožární opatření. Po ukončení záchranných prací předal velitel zásahu místo události hlídce PČR a obě jednotky se vrátily na svoje základny.

 

Spolupráce s: HZS KHK  PS HK - Pražská ZZS KHK PČR