Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 06/2024 - DOPRAVNÍ NEHODA

06/2024 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
23.1.2024

Silnice č. III/32425 v katastru obce Kobylice

23.1.24 v 8:52

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z novobydžovské hasičské stanice, k dopravní nehodě osobního vozidla. Po příjezdu na místo události hasiči zjistili, že vozidlo skončilo mimo komunikaci na střeše. Zraněná řidička byla tč. již v péči posádky ZZS. Hasiči provedli protipožární opatření. Po ukončení záchranných prací se jednotka z novobydžovské stanice vrátila na svoji základnu. Naše jednotka zůstala, dle pokynů VZ, na místě do příjezdu rodinného příslušníka řidičky. Do té doby poskytli hasiči tepelný komfort svého zásahové vozidla řidičce. Po příjezdu rodinného příslušníka se naše jednotka vrátila zpět na svoji základnu. 

Spolupráce s: HZS KHK HS Nový Bydžov ZZS KHK PČR