Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 07/2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

07/2023 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
17.2.2023

Silnice č. II/324 v katastru obce Nechanice - místní část Lubno 

17.2.23 v 15:20

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z Hradce Králové z požární stanice Pražská, k dopravní nehodě jednoho osobního vozidla se zraněním osob. V době příjezdu hasičů byly všechny osoby již mimo vozidlo. Vozidlo se nacházelo mimo komunikaci na střeše. Hasiči zkontrolovali všechny účastníky dopravní nehody – tři děti a jednu dospělou osobu. Dětem předali hasiči Dráčka záchranáčka. Všechny osoby byly ve vozidle řádně připoutané. To mělo bez pochyby za následek, že nikdo nebyl viditelně zraněn. Lékař ZZS KHK, který se na místo nehody vzápětí dostavil spolu s dalšími vozy RZP, rozhodl o jejich transportu do zdravotnického zařízení. Hasiči zároveň provedli protipožární opatření a řídili v místě nehody dopravu kyvadlově. Po zadokumentování dopravní nehody policií ČR otočili vozidlo zpět na kola a poté se obě jednotky na příkaz velitele zásahu vrátily na svoje základny.

 

Spolupráce s: HZS KHK  PS HK - Pražská ZZS KHK PČR