Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 11/2021 - TECHNICKÁ POMOC

11/2021 - TECHNICKÁ POMOCDatum konání:
19.2.2021

Nechanice

19.2.2021 ve 9:11

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními kolegy z novobydžovské stanice, k otevření domu, kde se oznamovatel nemohl dobouchat na souseda. Hlavní dveře byly zamčené, při provádění průzkumu okolí rodinného domu se hasiči dostali na zahradu, kde byl zadní vchod do domu. Tam, skrze okno, viděli ležet osobu na zemi. Zjistili, že zadní dveře jsou zabezpečené jen pomocí západky, s přihlédnutím k vysokému riziku nebezpečí prodlení (osoba nereagovala na bouchaní ani volání), západku vylomili. Osoba byla při vědomí, ale značně zesláblá, hasiči poskytli osobě přednemocniční péči a tepelný komfort. Po příjezdu ZZS byla osoba předána do jejich péče, hasiči dále pomohli s transportem osoby do sanitního vozu. Po odjezdu ZZS předal velitel zásahu místo události hlídce PČR, která se postarala o zabezpečení objektu. Obě jednotky se po předání místa události vrátily na svoje základny. 

Spolupráce s: HZS KHK PS NB ZZS KHK PČR