Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 11/2024 - DOPRAVNÍ NEHODA

11/2024 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
10.3.2024

Silnice č. II/324 v katastru obce Nechanice místní části Lubno

10.3.24 v 1:48

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z královehradecké hasičské stanice Pražská, k dopravní nehodě osobního vozidla. Hasiči po příjezdu na místo zjistili, že se jedná o dopravní nehodu jednoho osobního vozu, který skončil po nehodě na kolech mimo vozovku tak, že pod ním zůstal uvězněný řidič. Hasiči poskytli zraněnému řidiči předlékařské ošetření. Za pomoci zvedacích vaků vozidlo nadzvedli tak, aby mohli vyprostit řidiče. Zároveň provedli protipožární opatření. Po příjezdu zdravotnické záchranné služby předali zraněného řidiče do jejich péče. Po dobu zásahu osvětlovali hasiči místo nehody. Po zadokumentování nehody policisty z oddělení dopravních nehod se obě jednotky, na příkaz velitele zásahu, vrátily zpět na své základny. 

 

Spolupráce s: HZS KHK HS HK - Pražská ZZS KHK PČR