Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 13/2024 - DOPRAVNÍ NEHODA

13/2024 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
26.3.2024

Boharyně místní část Trnava

26.3.24 v 20:18

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z královehradecké hasičské stanice Pražská, k dopravní nehodě osobního vozidla. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že osobní vozidlo narazilo do rodinného domu a téměř polovinou vozu skončilo uvnitř domu. Hasiči poskytli předlékařské ošetření jedné zraněné osobě a po příjezdu zdravotnické záchranné služby jej předali do jejich péče. VZ na místo povolal další techniku z CHS Hradec Králové, protože bylo nutné zajistit stabilitu objektu, které byla vlivem dopravní nehody porušena. O vyproštění vozu se postarala specializovaná firma. Po jeho vyproštění se všechny jednotky, na příkaz velitele zásahu, vrátily na svoje základny. 

 

Spolupráce s: HZS KHK HS HK - Pražská, CHS HK ZZS KHK PČR