Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 31/2021 - TECHNICKÁ POMOC

31/2021 - TECHNICKÁ POMOCDatum konání:
14.7.2021

Kobylice

14.7.2021 ve 21:53

Jednotka vyjela, s oběma vozy,  na čerpání vody do obce Kobylice. V průběhu cesty narazilo vozidlo RZA, za obcí Staré Nechanice, na spadlý strom, který blokoval jeden jízdní pruh. Zatímco vozidlo CAS pokračovalo dále, posádka vozu RZA strom odstranila a následně pokračovala k dříve nahlášené události. Po příjezdu na místo jednotka průzkumem zjistila, že do jednoho z rodinných domu vniká voda z kanalizace před vjezdem do garáže zmíněné nemovitosti. Hasiči kanalizační vpusť odčerpali za pomoci kalového čerpadla. Během této události dostala jednotka avízo a další události. Velitel zásahu proto vyslal vozidlo RZA k této události. Po ukončení čerpání a uklizení prostředků pokračovalo vozidlo CAS k k výše zmíněné události. 

Spolupráce s:KOPIS

31_21_07_14_Kobylice_01.jpg