Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 32/2019 - TECHNICKÁ POMOC

32/2019 - TECHNICKÁ POMOCDatum konání:
19.7.2019

Lubno

19.7.2019 ve 10:02

Spolu s profesionálními kolegy z Hradce Králové ze stanice Pražská jsme vyjeli k úklidu komunikace do obce Lubno. Kde se měl na nacházet rozsypaný štěrk. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se v obou jízdních pruzích v délce cca 30m nachází rozsypaní hrubý štěrk. Vzhledem k hrubosti a místě, kde se rozsypaný materiál nacházel, vytvářel nebezpečnou překážku provozu zejména pro motocyklisty. Vážně by mohl poškodit i projíždějící automobily. Hasiči zabezpečili místo události. Štěrk odstranily za pomocí lopat a košťat a poté se vrátili na svoje základny. Vzhledem k místu, kde zásah probíhal, tak i na tak krátkou dobu řídili dopravu kyvadlově. Celý zásah netrval déle než 5 minut. 

Spolupráce s: HZS KHK PS Pražská