Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 44/2021 - PLANÝ POPLACH

44/2021 - PLANÝ POPLACHDatum konání:
1.9.2021

Nechanice 

1.9.2021 v 14:08

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z novobydžovské požární stanice, k otevření domu, kde se dle oznamovatele měla nacházet osoba, která kvůli zdravotní indispozici nemohla otevřít.  Při zkoumání adresy bylo zjištěno, že by se mělo jednat o rodinný dům jednoho z členů naší jednotky, který byl tou dobou v práci. Další věcí, kterou jsme si byli jisti bylo, že v domácnosti nemá osobu, která by odpovídala popsanému stavu. U domu se na víc nacházel jeho příbuzný, který naší domněnku potvrdil. Proto velitel zásahu kontaktoval KOPIS a informoval je o situaci na místě. KOPIS kontaktovalo oznamovatele a následně se zjistilo, že popsaná situace sice není smyšlená, ale nachází se na jiném místě. Proto je pro naši jednotku vedena jako planý poplach. 

Spolupráce s: KOPIS