Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 48/2022 - DOPRAVNÍ NEHODA

48/2022 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
25.8.2022

Silnice č. I/11 v katastru obce Lhota pod Libčany

25.8.2022 v 16:25

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z obou královehradeckých stanic, k dopravní nehodě autobusu a osobního automobilu. Při příjezdu na místo události hasiči zjistili, že se osobní vozidlo srazilo s autobusem na komunikaci č. I/11 u obce Lhota pod Libčany. Na místě se nacházely dvě zraněné osoby, hasiči jim poskytli předlékařské ošetření a po příjezdu zdravotnické záchranné služby je předali do jejich péče a dále spolupracovali na jejich ošetření. Zároveň provedli protipožární opatření a zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem. Během záchranných pracích musela být komunikace pro veškerý provoz uzavřena. Po ukončení záchranných pracích se naše jednotka, na příkaz velitele zásahu, vrátila na svoji základnu.

Spolupráce s: HZS KHK CPS + PS Pražská ZZS KHK PČR