Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 50/2021 - DOPRAVNÍ NEHODA

50/2021 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
16.9.2021

Silnice č. II/323 v katastru obce Nechanice - Lubno

16.09.2021 v 18:51

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními kolegy z hradecké stanice Pražská, k odstranění následků dopravní nehody se zraněním. Po příjezdu na místo události hasiči průzkumem zjistili, že se jedná o dopravní nehody jednoho osobního vozidla, které skončilo po nehodě na střeše v poli. Zraněná řidička se z vozidla dostala sama před příjezdem hasičů. Hasiči ji poskytli první pomoc a po příjezdu vozidla ZZS KHK ji předali do jejich péče. Zároveň provedli hasiči protipožární opatření a řídili v místě události dopravu. Naše jednotka zůstala na místě až do příjezdu DI PČR, po zadokumentování nehody, za pomoci odtahové služby, otočili vozidla zpět na kola, odpojili autobaterii a poté se vrátili zpět na svoji základnu. 

Spolupráce s: HZS KHK PS HK - Pražská ZZS KHK PČR