Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 54/2022 - DOPRAVNÍ NEHODA

54/2022 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
16.9.2022

Silnice č. II/324 v katastru obce Kobylice

16.9.2022 v 14:34

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z novobydžovské stanice, k dopravní nehodě dvou osobních vozidel, která se stala na silnici č. II/324 v katastru obce Kobylice. Po příjezdu na místo události a následném průzkumu hasiči zjistili, že došlo ke střetu dvou osobních vozidel, z nichž jedno skončilo částečně v příkopě. Na místě se nacházely celkem 3 zraněné osoby, kterým hasiči společně se posádkami ZZS KHK poskytovali přednemocniční ošetření. Hasiči museli z vraku vyprostit celkem dvě zraněné osoby. V jednom případě bylo nutno použít i hydraulické vyprošťovací zařízení. Zraněné osoby transportovaly posádky ZZS KHK do zdravotnického zařízení. Zároveň provedli hasiči protipožární opatření a zasypali unikající provozní kapaliny sorbentem. Po zadokumentování nehody PČR pomohli s naložením vraku na odtah, očistili komunikaci od provozních kapalin a trosek vraků a poté se na příkaz velitele zásahu vrátili na svoje základny.

 

Spolupráce s: HZS KHK  PS NB ZZS KHK PČR