Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 58/2023 - DOPRAVNÍ NEHODA

58/2023 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
28.10.2023

Silnice č. II/324 v katastru obce Nechanice - místní část Lubno

28.10.23 v 14:20

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními kolegy z královehradecké stanice Pražská, k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Po průzkumu hasiči zjistili, že se jednalo o dopravní nehodu dvou osobních vozidel. Z nich osobní vozidlo tovární značky Škoda Fabia bylo vlivem nehody roztrženo na dvě poloviny. Hasiči poskytli třem osobám předlékařské ošetření a po příjezdu posádek ZZS KHK jej předali do jejich péče. Zároveň provedli protipožární opatření u obou havarovaných vozidel. Po zadokumentování nehody policií ČR provedli úklid komunikace od trosek vozidel. Jedno havarované vozidlo odtáhli mimo komunikaci. Během záchranných a likvidačních prací byla komunikace zcela uzavřena. Naše jednotka se na příkaz velitele zásahu, po zadokumentování nehody a úklidu komunikace, vrátila zpět na svoji základnu. 

  

Spolupráce s: HZS KHK PS HK - Pražská ZZS KHK PČR