Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 58/2018 - DOPRAVNÍ NEHODA

58/2018 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
23.12.2018

Silnice II/324

23.12.2018 v 12:33

 

Jednotka vyjela společně s profesionálními kolegy ze stanice HK - Pražská a Nový Bydžov k odstranění následků dopravní nehody jednoho osobního vozidla mezi obcemi Lubno a Dolní Přím. Vozidlo tč. z nezjištěných příčin vyjelo mimo komunikaci a po nárazu do příkopu se odrazilo zpět na vozovku, kde skončilo napříč jednoho jízdního pruhu. V době příjezdu hasičů se nacházel řidič mimo vozidlo. Ve vozidle seděla spolujezdkyně, která si udávala bolest HK. Řidič si stěžoval na bolest lokte. Hasiči oběma zraněným poskytli PNP a po příjezdu ZZS KHK byli obra zranění předáni do jejich péče. Řidiče po vyšetření ponechal lékař na místě. Hasiči zároveň provedli protipožární opatření a po dobu zásahu řídili v místě události dopravu. Po zadokumentování DN PČR bylo vozidlo, po dohodě s majitelem, odtlačeno na blízkou odstavnou plochu, tak aby nepřekáželo provozu. Vzhledem k vysokým teplotám provedli hasiči uklizení komunikace (vyházené značné množství hlíny a drnů trávy z příkopu) za pomoci vysokotlaku. Poté se všichni vrátili na svoje základny. 

Spolupráce s: HZS KHK PS Pražská, Nový Bydžov, ZZS KHK, DI PČR

58_18_12_23_Lubno_01.jpg 58_18_12_23_Lubno_02.jpg 58_18_12_23_Lubno_03.jpg