Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 65/2021 - DOPRAVNÍ NEHODA

65/2021 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
17.12.2021

Silnice č. III/32329 v katastru obce Homyle

17.12.2021 v 7:14

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními kolegy z královehradecké stanice Pražská, k dopravní nehodě jednoho osobního vozidla se zraněním. Po příjezdu na místo události zjistili hasiči po provedeném průzkumu, že se jedná o dopravní nehodu jednoho vozidla, které dostalo na namrzlé vozovce smyk a skončilo v cca 1,5 m hlubokém příkopu, kde střechou narazilo do stromu. Ve vozidle cestovaly celkem 3 osoby - jedna žena a dvě děti. Hasiči poskytli první pomoc všem třem zraněným osobám. Jedno z dětí, za asistence ZZS KHK, hasiči z osobního vozidla vyprostili za pomoci páteřní desky a poté jej umístili do vakuové matrace. Na místo události se postupně sjely dvě posádky RZP a jedno RW. Zdravotníci následně převezli všechny 3 zraněné osoby do zdravotnického zařízení. Po dobu záchranných prací byla komunikace v místě události zcela uzavřena pro veškerý provoz. Po ukončení záchranných prací předali hasiči místo události hlídce PČR a obě jednotky se vrátily na svoje základny. 

Spolupráce s: HZS KHK PS HK - Pražská ZZS KHK PČR

65_21_12_17_Homyle_1.jpg 65_21_12_17_Homyle_2.jpg