Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 02/2020 - TECHNICKÁ POMOC

02/2020 - TECHNICKÁ POMOCDatum konání:
10.1.2020

Nechanice

10.1.2020 ve 13:37

Jednotka vyjela, spolu s LZS HK a ZZS KHK v setkávacím systému, k osobě se zástavou dechu a oběhu v Nechanicích na náměstí.Na místě události se nacházel náš velitel, který osobu objevil, rozpoznal NZO a začal KPR. Po příjezdu naší jednotky na místo události byla KPR rozšířena o AED. Po příjezdu záchranářů byla osoba předána do jejich péče, hasiči nadále spolupracovali se záchranáři až do obnovení ZŽF. Po jejich obnově pomohli hasiči s naložením osoby do vrtulníku LZS HK. Během zásahu hasiči uzavřeli náměstí pro automobilovou dopravu tak, aby nedošlo k poškození vrtulníku LZS. Autobusová doprava byla odkláněna na náhradní místo. Poté se jednotka vrátila na svoji základnu.

Spolupráce s: ZOS KHK, ZZS KHK LZS KHK

02_20_10_01_Nechanice_01.jpg