Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 42/2022 - DOPRAVNÍ NEHODA

42/2022 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
5.8.2022

Silnice č. II/324 v katastru obce Kobylice

5.8.2022 ve 21:23

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči z novobydžovské stanice, k dopravní nehodě cyklisty a osobního auta. Při průzkumu hasiči zajistili, že se cyklista nachází v příkopě. Hasiči zraněnému cyklistovi poskytli předlékařské ošetření a po příjezdu zdravotnické záchranné služby jej předali do jejich péče a dále se záchranáři spolupracovali na jeho ošetření. Zároveň provedli protipožární opatření u osobního vozidla. Při provádění záchranných pracích musela být komunikace pro veškerý provoz zcela uzavřena. Po jejich ukončení řídili hasiči v místě události dopravu kyvadlově. Po příjezdu PČR jim bylo předáno místo události a obě jednotky se na příkaz velitele zásahu vrátily na svoje základny. 

Spolupráce s: HZS KHK PS NB ZZS KHK PČR