Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 63/2022 - DOPRAVNÍ NEHODA

63/2022 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
4.12.2022

Silnice č. II/324 v katastru obce Stěžery místní části Stěžírky 

4.12.22 v 9:18

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská, k dopravní nehodě dvou osobních vozidel se zraněním a vyproštěním. V době příjezdu byli oba řidiči mimo svá vozidla. Hasiči jim ve spolupráci se ZZS poskytli přednemocniční ošetření a ZZS KHK je následně transportovala k dalšímu ošetření do zdravotnického zařízení. Současně s tím provedli hasiči protipožární opatření obou vozidel. Během záchranných prací musela být komunikace pro veškerý provoz uzavřena. Po jejich ukončení byl zprůjezdněn jeden jízdní pruh a hasiči řídili v místě nehody dopravu kyvadlově. Po zadokumentování nehody odklidili hasič trosky obou vraků z pozemní komunikace, předali místo události policii ČR a poté se obě jednotky, na příkaz velitele zásahu, vrátily na svoje základny.

 

Spolupráce s: HZS KHK  PS HK - Pražská ZZS KHK PČR