Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 62/2022 - DOPRAVNÍ NEHODA

62/2022 - DOPRAVNÍ NEHODADatum konání:
21.11.2022

Silnice č. II/324 v katastru obce Dolní Přím

21.11.22 v 18:26

Jednotka vyjela, spolu s profesionálními hasiči ze stanice Hradec Králové – Pražská, k dopravní nehodě nákladního vozidla převážející řepu. V době příjezdu hasičů ležel kamión na boku přes oba jízdní pruhy. Řidič vozidla se tou dobou nacházel již mimo vozidlo a bez zranění. Na místě se ještě nacházel osobní automobil, který skončil po vyhýbacím manévru v poli. Ani jeho posádce, z něhož bylo jedno dítě, se nic nestalo. Hasiči provedli protipožární opatření a unikající provozní kapaliny zasypávali sorbentem. K vyproštění kamionu byla přivolána externí firma. Jelikož se zásah protáhl do pozdních nočních hodin, hasiči také odkláněli dopravu na alternativní objízdné trasy. Po ukončení záchranných a vyprošťovacích prací se obě jednotky vrátily na svoje základny.

 

Spolupráce s: HZS KHK  PS HK - Pražská ZZS KHK PČR